www.fkprosec.cz

Vynikající výsledek mladších žáků

Mladší žáci FK Proseč se v konečné tabulce umístili na 2. místě za suverénní Chrastí, což je vynikající výsledek a určitě i dobrý počin do budoucna. Trenéři
Jarda a Ondra Zástěrovi jsou velmi spokojení a chvalí celý kolektiv za předvedené výkony. Dík za podporu patří i rodičům. Dorostenci FK Proseč zakončili sezónu na 3.místě, což ze čtyř účastníků není samozřejmě žádná hitparáda, ale na druhou stranu si musíme uvědomit, že jsme měli jedno z nejmladších mužstev v soutěži. Petr Macháček trenér dorostu podotýká, že bodů mohlo být rozhodně více, protože předváděná hra, hlavně v jarní části sezóny, byla na velmi dobré úrovni a neustále měla vzestupnou tendenci. Bohužel se naše mladé mužstvo občas nevyvarovalo chyb, za které nás soupeři trestali. Z týmu bych vyzdvihnul výkony Marka Nekvindy (věkem starší žák) a Jakuba Hledíka. Zároveň bych chtěl poděkovat Ondřeji Zástěrovi, Tomáši Rybičkovi a Petru Hromádkovi za dobře odvedenou práci a popřát jim hodně úspěchů i v mužstvu dospělých. Za jarní část si samozřejmě zaslouží pochvalu i ostatní kluci.

Petr Macháček, předseda FK Proseč

TJ Sokol Sruby

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.